Lane 1 Daisy Schuchmann   Lane 2 Mariëlle Willemsen 
       
 Solo AP jeugd 1   Solo AP senior basis 
1Levy Westerbroek Infinity Elburg 2Abidah SeevaratnamInfinity Elburg
    4Carlijn Snijder  AMDG Kampen
 Solo AP jeugd 2  6Hannah Akkerman Stedelijke Harmonie Harderwijk
3Marlynn WesterbroekInfinity Elburg 8Aylaine Spaan  Majofique Wezep
5Noëlle Wielink   AMDG Kampen 10Alja Hofman Majofique Wezep
    12Shannen Ponstein Majofique Wezep
 Solo AP jeugd 3 basis  14Fee Hofman DTM Meteren
7Noortje van den Brink  AMDG Kampen 16Sandra Bosch  Twirlteam Devotion Nijkerkerveen
9Emma Knol  AMDG Kampen 18Kyra VuistTwirlgroep Oldemarkt
11Isa Koel  Stedelijke Harmonie Harderwijk 20Susanne MoedtTwirlgroep Oldemarkt
13Lieke Fijn  Majofique Wezep 22Juliët VisscherTwirlgroep Oldemarkt
15Ysanne Westera Majofique Wezep 24Gerdine VisscherTwirlgroep Oldemarkt
17Sofie VuistTwirlgroep Oldemarkt 26Anouk van der SterrenMT Movement Millingen a/d Rijn
19Noa van de HeuvelMT Movement Millingen a/d Rijn 28Cora LelieMT Movement Millingen a/d Rijn
21Abygail GerritsenParade Girls Arnhem 30Chelsea VeenstraDynamix Coevorden
    32Nikita van der ToorenParade Girls Arnhem
 Solo AP junior basis  34Jaycee van Brenk  DTM Meteren
23Anouk Ringnalda  Infinity Elburg    
25Roos WesterbroekInfinity Elburg  Solo AP senior midden 
27Daphne Wielink   AMDG Kampen 36Arissa GoedkoopInfinity Elburg
29Danee Koel Stedelijke Harmonie Harderwijk 38Renske AdemaInfinity Elburg
31Milou Bosson Twirlteam Devotion Nijkerkerveen 40Annick Vahl  AMDG Kampen
33Marith van MensMT Movement Millingen a/d Rijn 42Nina Bootsma Twirlteam Devotion Nijkerkerveen
       
 Solo AP junior midden   Solo AP senior Top 
35Jinke OnderstijnTwirlgroep Oldemarkt 44Richard SpaanInfinity Elburg
    46Charissa ReijnierParade Girls Arnhem
 Duo AP jeugd 2     
37Noëlle Wielink & Rosa-Lynn Paauwe AMDG Kampen  Duo AP junior basis 
39Kylie van Deenen & Dewy van EldijkMT Movement Millingen a/d Rijn 48Danee Koel & Isa Koel Stedelijke Harmonie Harderwijk
    50Milou Bosson & Anne van den Heuvel  Twirlteam Devotion Nijkerkerveen
 Duo AP jeugd 3 basis     
41Lieke Fijn & Ysanne Westera  Majofique Wezep  Ensemble jeugd 3 basis 
    52Noortje van den Brink, Emma Knol  & Daphne Wielink  AMDG Kampen
 Duo AP senior basis  54Daimy te Winkel, Jasmijn Ebben & Britt BuunkLoil Vooruit Didam
43Nikki van der Sterren & Madelief van den OordMT Movement Millingen a/d Rijn    
45Cora Lelie & Antoinette LelieMT Movement Millingen a/d Rijn  Ensemble AP senior basis 
47Carlijn Snijder & Annick Vahl AMDG Kampen 56Femke Blom, Zoe de Lang, Anna Nieuwendijk & Kahlyn van Brenk  DTM Meteren
49Kaylee van Setten & Nikita van der ToorenParade Girls Arnhem 58Anouk van der Sterren, Nikki van der Sterren & Cora LelieMT Movement Millingen a/d Rijn
49 aDaphne te Molder & Kim StemerdinkSt. Jan Meddo Winterswijk 58 aDaphne te Molder, Kim Stemerdink, cantal Lamers & Manon BonninkSt. Jan Meddo Winterswijk
       
 Duo AP senior midden   Ensemble AP senior top 
51Romy Veenstra & Kimberly Dynamix Coevorden 60Kimberly Veenstra, Chelsea Veenstra & Romy VeenstraDynamix Coevorden
53Fee Hofman & Jaycee van Brenk DTM Meteren    
     Team AP jeugd 3 basis 
 Duo AP senior top  62Jeugdteam MajofiqueWezep
55Corina Spaan & Richard SpaanInfinity Elburg 64Team Next Generation Hasselt
    66B-Team Movement Millingen a/d Rijn
 Ensemble AP junior basis     
57Imke Rutjes, Rinke Lenderink, Florien van den Berg & Liana Wetser St. Martinus Greffelkamp  Team Ap junior basis 
59Cato Wentin, Joyce van Londen & Caitlin BoekhorstLoil Vooruit Didam 68B-Team Parade Girls Arnhem
    70Team B St. MartinusGreffelkamp
 Team AP senior basis     
61A-Team Parade Girls Arnhem    
63Team 3 St. Martinus Greffelkamp    
65A-Team MT MovementMillingen a/d Rijn    
67Seniorenteam MajofiqueWezep     
69Team Loil Vooruit Didam    
       
 Pauze ca. 12.30   Pauze ca. 12.30 
       
 1-baton junior 1 N5   1-baton juvenille N5 
71Anouk Ringnalda Infinity Elburg 70Emma KnolAMDG Kampen
73Nikki Smit  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee 72Marlynn WesterbroekInfinity Elburg
75Anne van den Heuvel  Twirlteam Devotion Nijkerkerveen    
77Lara Broshuis            Volharding Borculo  1-baton senior N5 
79Anne Stembert  DTM Meteren 74Vera Verweij  Stedelijke Harmonie Harderwijk
81Indy van Brenk  DTM Meteren 76Joziana Dirksen  Stedelijke Harmonie Harderwijk
83Sofie VuistTwirlgroep Oldemarkt 78Shirley Koel Stedelijke Harmonie Harderwijk
       
 1-baton junior 2  N5   1-baton junior 2 N4 
85Bente Broshuis   Volharding Borculo 80Dalaina van Keulen  Stedelijke Harmonie Harderwijk
    82Franciska van den HengelVomako Voorthuizen
 1-baton adult N3     
87Nienke Enzerink  Papillon Apeldoorn  1-baton senior N4 
89Richelle Pieters Majofique Wezep 84Carlijn SnijderAMDG Kampen
91Monique v/d Knaap-Geleijnse  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee    
93Nina Bootsma Twirlteam Devotion Nijkerkerveen  1-baton junior N3 
95Susanne MoedtTwirlgroep Oldemarkt 86Abidah SeevaratnamInfinity Elburg
97Juliët VisscherTwirlgroep Oldemarkt 88Roos WesterbroekInfinity Elburg
99Aylaine SpaanMajofique Wezep 90vervallen 
101Annick VahlAMDG Kampen 92Maaike Lugtenburg  The Maranto’s Ter Heide aan Zee
103Chelsea VeenstraDynamix Coevorden 94Kyra VuistTwirlgroep Oldemarkt
105Yvet KloezemanPapillon Apeldoorn    
      1-baton senior N3 
 1-baton senior N2  96Anouk Schuilenborg  Volharding Borculo
107Charissa ReijnierParade Girls Arnhem 98Shakira Finke   Volharding Borculo
    100vervallen 
 1-baton adult N2     
109Corina SpaanInfinity Elburg  2-baton junior  N3 
111Renske AdemaInfinity Elburg 102Kahlyn van Brenk   
113Arissa GoedkoopInfinity Elburg    
115Esmee Hekkelman  Papillon Apeldoorn  2-baton senior N3 
117Gerdine VisscherTwirlgroep Oldemarkt 104Alja HofmanMajofique Wezep
119Romy VeenstraDynamix Coevorden 106vervallen 
121Kimberly VeenstraDynamix Coevorden    
     2-baton adult N3 
 1-baton adult N1  108Annick VahlAMDG Kampen
123Richard SpaanInfinity Elburg    
     Twirling Pair adult N3 
 Freestyle junior 1 N4  110vervallenTwirlgroep Oldemarkt
125Danique Nederpel  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee    
     Artistic twirl junior N3 
 Freestyle junior 2 N4  112Roos WesterbroekInfinity Elburg
127vervallen  114Abidah SeevaratnamInfinity Elburg
129Maaike Lugtenburg  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee 116Danique Nederpel   The Maranto’s Ter Heide aan Zee
131Franciska van den HengelVomako Voorthuizen    
     Artistic twirl adult N2 
 Freestyle senior N4  118Renske AdemaInfinity Elburg
133Anouk Schuilenborg   Volharding Borculo    
135Shakira Finke   Volharding Borculo  Freestyle juvenille N5 
137Ineke Hupkes-Brederoo  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee 120Willemijn Hupkes   The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
139Amber Verbunt  DTM Meteren 122Carmen Troll  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
       
 Freestyle senior N3   Freestyle junior 1 N5 
141Nienke Enzerink Papillon Apeldoorn 124Nikki Smit  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
143Daney Rompas  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee 126Tessa van der Zaan  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
145Yvet KloezemanPapillon Apeldoorn 128Danika Lansdorp   The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
       
 Freestyle senior N2   Freestyle junior 2 N5 
147Esmee Hekkelman  Papillon Apeldoorn 130Daphne Ruinard  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
    132Danique van den HengelVomako Voorthuizen
       
     Freestyle senior N5 
    134Lizzy Oomens  The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
       
     Freestyle junior 1 N3 
    136Zoe de Lang DTM Meteren
       
     Duo Freestyle juvenille N5 
    138Carmen Troll  & Feline Hupkes  The Maranto’s Ter  Heijde aan Zee
       
     Duo Freestyle senior N4 
    140Anouk Schuilenborg   & Shakira Finke   Volharding Borculo
       
     Duo Freestyle junior N5 
    142Kahlyn van Brenk & Femke Blom  DTM Meteren
       
     Ensemble Freestyle juvenille N5 
    144Ensemble team 3 The Maranto’s Ter Heijde aan Zee
       
     Ensemble Freestyle junior 2 N4 
    146Ensemble Team 2  The Maranto’sTer Heide aan Zee
       
     Team Freestyle juvenille N 5 
    148Maranto Team 3Ter Heijde aan Zee
19-06-2022