Wedstrijd 23 april. Aanvang: 09.30 uur
Sporthal Omnibus Arnhem
Pallas Atheneplein 2, 6846 XA, Arnhem
Lane 1Femmy te WittLane 2Ellen Ranzijn
1-baton junior 1 N51-baton primary N5
1Bente BroshuisVolharding Borculo2Norah SchoutenPapillon Apeldoorn
3Anouk RingnaldaInfinity Elburg
5Iris KnoppersenInfinity Elburg1-baton juvenile N5
7Anne StembertDTM Meteren4Sophie RoeterdPapillon Apeldoorn
9Indy van BrenkDTM Meteren6Marlynn WesterbroekInfinity Elburg
8Tess van TolPapillon Apeldoorn
1-baton Junior 2 N5  
11Lara Broshuis            Volharding Borculo1-baton juvenille N4
10Noëlle Jansen  Papillon Apeldoorn
1-baton senior N5
13Joziana Dirksen  Stedelijke Harmonie Harderwijk1-baton junior-1 N4
15Vera Verweij  Stedelijke Harmonie Harderwijk12Sara Steendijk Papillon Apeldoorn
14Kealy Bouwmeester  Papillon Apeldoorn
1-baton junior-2 N416Éowyn Klinkenbijl Papillon Apeldoorn
17Femke TrouwInfinity Elburg18Ellen Bijker  Juliana Den Ham
19Lisanne Bonte  Juliana Den Ham
21Dalaina van Keulen Stedelijke Harmonie Harderwijk1-baton senior N4
23Franciska van den HengelVomako Voorthuizen20Carlijn Snijder AMDG Kampen
1-baton adult N3Junior 1-baton N3
25Aylaine Spaan  Majofique Wezep22Chanel van de Vlag  Papillon Apeldoorn
24Roos Westerbroek Infinity Elburg
2-baton junior N326Anne Kremer  Juliana Den Ham
27Kahlyn van BrenkDTM Meteren28Fabiën Rolsma  Juliana Den Ham
30Esmee Stokvis  Juliana Den Ham
2-baton senior N332Lynn van Pomeren  Papillon Apeldoorn
29Alja Hofman  Majofique Wezep
Senior 1-baton N3
Duo twirling senior N334Anouk Schuilenborg  Volharding Borculo
31Esmée Klaassen  & Merle Klaassen   Juliana Den Ham36Marit van der Linden St. Jan Elshout
38Eline Willemsen  Papillon Apeldoorn
Artistic Pair adult N340Alana Rolsma  Juliana Den Ham
33Isaura van der Lee & Christel van den Oetelaar  St. Jan Elshout42Daniek Binnenmars  Juliana Den Ham
TP 1 jeugd 21-baton senior N2
35Maud van Dijk Juliana Den Ham44Sanne van de KolkPapillon Apeldoorn
37Alissa Bolks  Juliana Den Ham46Charissa ReijnierParade Girls Arnhem
TP 1 jeugd 31-baton adult N2
39Tess Ekkelkamp Juliana Den Ham48Eva van Dorland Papillon Apeldoorn
TP 1 seniorFreestyle juvenille N5
41Michelle van der Zwaag  Juliana Den Ham50Sophie Roeterd  Papillon Apeldoorn
52Tess van Tol  Papillon Apeldoorn
Solo AP jeugd 1
43Levy Westerbroek  Infinity ElburgFreestyle juvenille N4
54Noëlle Jansen Papillon Apeldoorn
Solo AP jeugd 2
45Marlynn Westerbroek  Infinity ElburgFreestyle junior-1 N4
47Noëlle Wielink AMDG Kampen56Kealy Bouwmeester  Papillon Apeldoorn
58Sara Steendijk Papillon Apeldoorn
Solo AP jeugd 3 basis
49Noortje van den Brink AMDG KampenFreestyle senior N4
51Isa Koel  Stedelijke Harmonie Harderwijk60Anouk SchuilenborgVolharding Borculo
53Lieke Fijn Majofique Wezep
55Ysanne Westera  Majofique WezepFreestyle junior-1 N3
57Abygail GerritsenParade Girls Arnhem62Chanel van de Vlag  Papillon Apeldoorn
59Noa van den HeuvelMT Movement Millingen a/d Rijn64Roos Westerbroek Infinity Elburg
61Carice van GoethemDe Eendracht Nieuw Wehl
Freestyle senior N3
Solo AP junior basis66Sanne van de Kolk  Papillon Apeldoorn
63Danee Koel  Stedelijke Harmonie Harderwijk68Eva van Dorland  Papillon Apeldoorn
65Anne Kremer  Juliana Den Ham70Eline Willemsen Papillon Apeldoorn
67Ellen Bijker  Juliana Den Ham72Jaycee van BrenkDTM Meteren
69Anouk Ringnalda  Infinity Elburg
71Lisanne Bonte  Juliana Den HamDuo Freestyle senior N3
73Fabiën Rolsma  Juliana Den Ham74Lynn van Pomeren & Sanne van de Kolk Papillon Apeldoorn
75Esmee Stokvis  Juliana Den Ham
77Daphne Wielink AMDG KampenDuo freestyle junior 1 N4
79Iris Knoppersen Infinity Elburg76Éowyn Klinkenbijl  & Sara Steendijk  Papillon Apeldoorn
Team freestyle junior N3
78Team  PapillonApeldoorn
G-line Solo AP senior
80Michelle van der Zwaag  Juliana Den Ham
PauzePauze
Sterparade jeugd 2Solo AP senior basis
81 aMatz de Goede  MVZ Zeddam
81 bLieke Stigter  MVZ Zeddam82Anneke Mengers  MVZ Zeddam
81 cAlissa Bolks  Juliana Den Ham84Daniek Binnenmars Juliana Den Ham
86Esmée Klaassen  Juliana Den Ham
Solo Showtwirl senior88Alana RolsmaJuliana Den Ham
83Linda van Delft  MVZ Zeddam90Merle Klaassen  Juliana Den Ham
92Zoe de LangDTM Meteren
Duo Showtwirl senior94Femke Trouw  Infinity Elburg
85Romy Veenstra & Kimberly VeenstraDynamix Coevorden96Zoë Edelenbos  AMDG Kampen
87Anouk van der Sterren & Cora LelieMT Movement Millingen a/d Rijn98Carlijn Snijder AMDG Kampen
100Alja Hofman  Majofique Wezep
Duo AP jeugd 2 102Shannen Ponstein  Majofique Wezep
89Kylie van Deenen & Dewy van EldijkMT Movement Millingen a/d Rijn104Aylaine Spaan Majofique Wezep
106Nikita van der ToorenParade Girls Arnhem
Duo AP jeugd 3 basis
91Hiske Sommers  & Babette Otten  MVZ ZeddamSolo AP senior midden
93Charissa van Gelder & Nicole Ponstein  Majofique Wezep108Marit van der linden  St. Jan Elshout
Duo AP junior basisSolo AP senior top
95Anne Kremer & Ellen Bijker  Juliana Den Ham110Christel van den Oetelar St. Jan Elshout
97Isa Koel & Danee Koel  Stedelijke Harmonie Harderwijk112Isaura van der Lee  St. Jan Elshout
99Evi Kok & Roxanne WassinkDWS Achterveld114Charissa ReijnierParade Girls Arnhem
Duo AP senior basisDuo AP senior midden
101Esmée Klaassen & Merle Klaassen  Juliana Den Ham116Christel van den Oetelaar & Isaura van der Lee  St. Jan Elshout
103Alana Rolsma & Fabiën Rolsma  Juliana Den Ham
105Cora Lelie & Antoinette LelieMT Movement Millingen a/d RijnEnsemble AP jeugd 2
107Carlijn Snijder & Annick Vahl AMDG Kampen118Tess Ekkelkamp, Alissa Bolks & Maud van Dijk  Juliana Den Ham
109Anouk van der Sterren & Nikki van der SterrenMT Movement Millingen a/d Rijn
111Kaylee van Setten & Nikita van der ToorenParade Girls Arnhem
113Kahlyn van Brenk & Femke BlomDTM MeterenTeam AP senior basis
120Seniorenteam MajofiqueWezep
Ensemble AP junior basis122A Parade GirlsArnhem
115Anne Kremer, Ellen Bijker, Fabiën Rolsma & Esmee Stokvis Juliana Den Ham124Team De EendrachtNieuw Wehl
126A Team MT MovementMillingen a/d Rijn
Ensemble AP senior basis128D-SparkleAchterveld
117Anouk van der Sterren & Cora Lelie & Nikki van der SterrenMT Movement Millingen a/d Rijn
119Esmée Klaassen, Merle Klaassen, Alana Rolsma & Daniek Binnenmars  Juliana Den Ham
121Wendy Yntema, Anneke Mengers & Linda van DelftMVZ Zeddam 
123Kahlyn van Brenk, Femke Blom, Zoe de Lang & Anna NieuwendijkDTM Meteren
Team AP jeugd 3 basis
125Jeugdteam MajofiqueWezep
127B Team MT MovementMillingen a/d Rijn
Team AP junior basis
129B Parade Girls Arnhem